PYROPRODEJ.cz » Doprava


Doprava

Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb:

 • Na dobírku - přepravní služba: 139 Kč
  Levnější a mnohem spolehlivější doprava než od České pošty! Dopravce se s vámi domluví po telefonu a balík doveze až k vám, nemusíte už chodit na poštu! U nových zákazníků a při nákupech bez registrace objednávky telefonickrDy ověřujeme. Zkontrolujte si zda jste správně uvedli kontakt na telefon. Když se nedovoláme i po několika pokusech, bude neověřená objednávka stornována. Při objednávce nad 4000 je doprava ZDARMA. Učiníte-li v jednom dni dvě a více objednávek, doprava je účtována jen jednou, a podle celkové výše všech objednávek. Chráníme se proti nezodpovědným zákazníkům! U zásilek, které nebudou řádně převzaty a vrátí se nám nevyzvednuté zpět, budeme postupovat tak, jak je uvedeno v Obchodních podmínkách, se kterými jste byli srozuměni a souhlasíte s nimi.

 • Na dobírku - Česká pošta: 150 Kč
  U nových zákazníků a při nákupech bez registrace objednávky telefonicky ověřujeme. Zkontrolujte si zda jste správně uvedli kontakt na telefon. Když se nedovoláme i po několika pokusech, bude neověřená objednávka stornována. Zásilka je odeslána jako Obchodní, nebo Obyčejný balík Českou poštou. Při objednávce do 4000 Kč účtujeme dopravné 150 Kč. Při objednávce nad 4000 Kč je doprava ZDARMA. Šablona internetového obchodu bohužel toto není schopna rozlišit a proto se na seznamu Vámi objednaného zboží vždy zobrazí položka "poštovné 150 Kč". Doprava je ovšem účtována podle výše objednávky a způsobu úhrady. Učiníte-li v jednom dni dvě a více objednávek, doprava je účtována jen jednou, a podle celkové výše všech objednávek. Chráníme se proti nezodpovědným zákazníkům! U zásilek, které nebudou řádně převzaty a vrátí se nám nevyzvednuté zpět, budeme postupovat tak, jak je uvedeno v Obchodních podmínkách, se kterými jste byli srozuměni a souhlasíte s nimi.

 • Osobní odběr: ZDARMA
  Osobní odběr zboží v našem kamenném obchodě. Zásilku Vám musíme nachystat a proto den a přibližný čas vyzvednutí zboží je dobré si telefonicky domluvit na telefonu: 547 210 002. Naši prodejnu a kancelář nejdete v areálu firmy AFK Plast na ulici Vídeňská 125a, 619 00 Brno. Je to přibližně 100m za Moebelixem (Europamoebelem) směrem na Modřice.

 • Doprava přepravní službou do Slovenské republiky: 345 Kč
  Zásilky do zahraničí přijímáme v minimální hodnotě 800 Kč. Platba se provádí předem, převodem na náš účet v Tatrabance. Proforma faktura s číslem účtu a variabilním symbolem pro převod Vám bude zaslána zvlášť e-mailem. Zboží je odesíláno až po připsání částky na náš účet. Po odeslání je zásilka doručena do 72 hodin(během pracovních dnů). Zásilku dopravuje přepravní společnost.